Miło jest nam poinformować, iż w programie Stypendiów Pomostowych w ramach Konkursu "Dyplom z Marzeń", stypndium na I rok studiów z naszego powiatu i rekomendowanych przez nasze Stowarzyszenie otrzyma 15-stu maturzystów. GRAULUJEMY!

W ramach konkursu i zgodnie z Regulaminem nasze Stowarzyszenie mogło przyznać tylko 7 stypendiów, ale jak to w zyciu bywa, zdarzają się niespodzianki i my też potrafimy spełniać marzenia :) W roku szkonym 2015/2016 ufundujemy 15 stypendiów dla młodziezy z naszego powiatu. Stypendia pomostowe na pierwszy rok studiów otrzymali studenci pochodzący z małych miejscowości, którzy rozpoczęli studia dzienne. 25 listopada w Warszawie odbyła się się uroczysta inauguracja czternastej edycji Programu Stypendiów Pomostowych.

Grupa 40 stypendystów, reprezentująca prawie 1300 tegorocznych stypendystów – studentów z całej Polski, otrzymała dyplomy z rąk Profesora Marka Ratajczaka, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Profesor Anny Fornalczyk, członkini rady dyrektorów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz gospodarza uroczystości Jerzego Koźmińskiego, Prezesa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i przedstawiciela Narodowego Banku Polskiego, Dariusza Jadowskiego, Dyrektora Departamentu Edukacji i Wydawnictw NBP. W uroczystości wziął udział Paul Wayne Jones, Ambasador USA w Polsce, a także przedstawiciele organizacji i instytucji wspierających program.

Nasi stypendyści to:

 1. Baczyński Kacper
 2. Bernaś Katarzyna
 3. Matusik Damian
 4. Nerlo Matusz
 5. Olczak Izabela
 6. Pękacka Kinga
 7. Pietraszewski Robert
 8. Pucek Agata
 9. Ponikowska Paulina
 10. Popiel Iwona
 11. Rojek Magdalena
 12. Sadzik Matusz
 13. Trzaska Mateusz
 14. Trzaska Edyta
 15. Wesołowska Kinga

GRATUUJEMY!