Z przyjemnością informujemy, iż Centrum Wolontariatu Strefa Młodych „Razem ponad Niebo” działające przy naszym Stowarzyszeniu uruchomiło nowy projekt na terenie powiatu białobrzeskiego pn. „POŚREDNIAK”.

To strona internetowa poświęcona wolontariatu na terenie naszego powiatu, a także strona o STREFIE MŁODYCH i ich działaniach. Znajdziecie tam m.in. wszystko o wolontariacie, gdzie szukać wolontariuszy, jak zostać wolontariuszem. To strona poświęcona idei wolontariatu a także nasze małe lokalne biuro pośrednictwa wolontariatu stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą być wolontariuszami i placówkach zainteresowanych podjęciem z nimi współpracy.

To unikalne na lokalnym rynku narzędzie – interaktywna platforma, dzięki której mamy nadzieje, że wspólnie zbudujemy powiatową bazę danych placówek szukających wolontariuszy a z drugiej strony bazę danych wolontariuszy zainteresowanych podjęciem z nimi współpracy.

Centrum Wolontariatu oddaje do dyspozycji nową stronę i wierzymy w to że dostarczy ona przyjemnych doznań estetycznych, ale również kompetentnych informacji i wiadomości nt. bieżącej działalności Centrum Wolontariatu. Strona jest całkiem świeżutka i pachnąca nowością, a wolontariusze nie byliby  sobą gdybyśmy nie zrobili tego ze smakiem, polotem i pełną dbałością o szczegóły, czyli wypisz wymaluj dokładnie tak jak ich działania.

Zapraszamy na http://razemponadniebo.pl/